Град Прокупље наставља велику акцију уређења путне инфраструктуре, у оквиру које је претходних дана завршена санација више путних праваца на сеоском подручју.
У сарадњи са Војском Србије и ЈП ,,Градски водовод“ завршена је санација пута у Великој Плани у дужини од 1500 метара, који води према цркви.
Завршне радове на уређењу овог пута обишао је градоначелник Прокупља Мирослав Антовић са сарадницима, са којима су разговарали задовољни мештани, који кажу да им уређење пута који води до цркве, много значи.
У оквиру исте акције у селу Југовац уређено је неколико улица, а завршен је и санација путног правца Југовац-Горње Кординце који спаја око двадесетак села тог подручја.
Град Прокупље ових дана интензивно ради на санацији сеоских путева, како би предстојећа сезона пољопривредних радова могла да се одвија несметано, лакше и безбедније.
Са циљем да сеоски путеви који су у лошијем стању буду санирани, у наредном периоду у плану је санација пута у Микуловцу, као и у другим селима на подручју територије Града Прокупља.