Градоначелник Града Прокупља Мирослав Антовић приредио је пријем за чланове БК “Топличанин”, освајаче медаља на бројним домаћим и међународним такмичењима у категорији кадета и јуниора.
-Задовољство је и част што смо данас имали прилику да угостимо наше кадете и јуниоре, као и руководство БК “Топличанин“. Са недавно одржаног такмичења на Златибору, млади прокупачки боксери донели су шест медаља, што је велики успех за наш град. На овом такмичењу посебно се истакао Вук Белетић, наш репрезентативац, али су велики успеси и свих осталих такмичара који су показали велику жељу за успехом, што су и остварили. Што се тиче самог клуба, знамо да је само пре пар година радио у отежаним условима и са малим буџетом, али уз помоћ руководства града, то се доста променило,буџет се вишеструко увећао. Потрудили смо се да им обезбедимо све услове за даљи напредак и рад, који су сада на једном заиста завидном нивоу, рекао је градоначелник Прокупља Мирослав Антовић.

Како додаје, Град Прокупље ће и у наредном периоду бити подршка у освајању медаља младим боксерима, а подржаће и организацију Међународног боксерског турнира и Меморијала „Властимир Станишић Лаци“ који ће на јесен бити одржан у Прокупљу.
На пријему у кабинету градоначелника, са младим и успешним боксерима били су и члан Градског већа за спорт Иван Петровић и председник Спортског савеза Града Прокупља Иван Каличанин, који су изразили задовољство због успеха БК “Топличанин“, као и обећање да ће у наредном периоду настојати да у свом раду пруже што већи допринос развоју спорта у Прокупљу.
Успешан млади боксер Вук Белетић, репрезентативац и петоструки првак Србије, каже да тренира већ пет година и је до сада остварио укупно 54 меча.
-Моји тренинзи су свакодневни, а током распуста идем на петнаестодневне припреме. Ове године нам предстоје бројна такмичења, Европско првенство у Будви, Куп нације и још много турнира на којима очекујем златне медаље, казао је Вук Белетић.
Заступник клуба, секретар, Душан Белетић, подсетио је на велике успехе младих боксера и на много освојених златних и сребрних медаља Вука Белетића, Живојина Арифовића, Маше Мазић, Илије Миљковића, Николе Станковића, Страхиње Миљковића, Сандре Благојевић. Како додаје, предстоје им још много рада и учешћа на свим боксерским државним и међународним турнирима, када ће уложити огроман труд за освајање још много медаља.