Боксери „Топличанина“ остварили су запажене резултате у Крагујевцу, где је током викенда одржано 4.коло Боксерске лиге Шумадије и Меморијални турнир“ Дагослав Јаковљевић Бабеа“, који се у организацији БК“Лукач“ традиционално одржава девети пут за редом.
БК“Топличанин“наступио је са четири такмичара и освојио више медаља. Вук Белетић освојио је златну медаљу и пехар најбољег кадета турнира, док су сребрне медаље освојили кадеткиња Маша Мажић, кадет Страхиња Миљковић и јуниор Данило Смиљковић.

Боксери „Топличанина“ наступиће на Државном првенству Србије које ће бити одржано почетком децембра у Београду, тако да досадашњи добри резултати дају наду да ће и тада заблистати и донети медаље свом клубу и граду.
Прокупачке рукометашице доживеле су пораз у Крагујевцу од екипе „Радничког“, резултатом 33:22 (16:10). Ова утакмица одржана је у оквиру 7.кола Супер Б лиге. Током целе утакмице домаће рукометашице су биле у вођству, што је и довело до заслужене победе. У наредном колу екипа „Топличанина“ је слободна, док ће у 9.колу, за две недеље, гостовати екипи „Радничког“ из Београда.
Током викенда у Крушевцу је одржано 2.коло пионирске лиге, где је гимнастичарка „Топличанина“ Вања Виденовић освојила златну медаљу, у конкуренцији девојчица до 10 година. Она је од самог почетка показала сигурност и изузетну прецизност у свим вежбама, задржавши вођство до краја такмичења.Захваљујући беспрекорном наступу, без иједне грешке, обезбедила је пласман у финале по справама, које ће бити одржано наредне суботе у Костолцу.

Рукометаши „Топличанина“ доживели су пораз у Нишу од екипе „Железничара“ резултатом 35:27 (17:14), у оквиру 7.кола Супер Б лиге. Дерби југа Србије почео је изједначено, „Топличанин“ је до 20-ог минута имао константну предност и деловао сигурно у игри. Међутим, уследио је нагли пад у нападу и одбрани, што је домаћи тим искористио и преокретом стигао до убедљиве победе и нова два бода. Најефикаснији у редовима „Топличанина“ био је Немања Миленковић са 9 погодака, док је код „Железничара“ предњачио Владан Станојевић, стрелац 10 голова и најбољи играч утакмице. У наредном колу Топличанин је слободан.