„Градски водовод“ наставља акцију наплате дугова
16. априла 2014.
Прикажи све

Спортски викенд

У оквиру 20. кола фудбалског првенства Нишке зоне фудбалери Топличанина поражени су у Алексинцу у сусрету са екипом Напретка резултатом 2:0, полувреме 0:0. Овим поразом прокупачки зонаш остао је прикован на последњем месту на табели. У следећем колу,у среду,на стадион крај Топлице долази Радан из Лебана, који је један од кандидата за пласман у виши ранг.

Кошаркаши Прокупља убедљиво су на свом терену савладали Димитровград резултатом 94:66, по четвртинама 27:11,26:18,19:17,22:20. Најефикаснији у домаћој екипи били су Терзић са 33 и Владимир Бјелетић са 13 поена. Кошаркаши Прокупља у среду у претпоследњем колу гостују у Бору.

У оквиру 21. кола Прве рукометне лиге Исток, рукометаши Топличанина доживели су праву катастрофу у Куршумлији где су поражени од Планинке са 60:23,док су рукометашице Топличанина у последњем колу првенства доживеле пораз у Нишу од „Црвеног Крста“ резултатом 33:29, полувреме 15:14.

Одбојкаши Топличанина поражени су на свом терену у сусрету са Јагодином са 3:1 у сетовима, док су одбојкашице поражене од Врања са максималних 3:0 у сетовима.