3. децембра 2018.
Награђене најбоље представе овогодишњег Фестивала „Лектирићи фест“
Прикажи све

Одбојкаши Топличанина настављају са победама

Одбојкаши Топличанина наставили су серију победа у Другој лиги Исток. Они су у Нишу савладали Ниш 2, са максималних 3:0 у сетовима.

Овом победом, ОК Топличанин је задржао максималан учинак у осам кола, колико је до сада одиграно. У оквиру исте лиге, МОК Топличанин 97 поражен је на свом паркету у сусрету са ОК Врање резултатом 3:2.

У оквиру 10. кола рукометног првенства Супер Б лиге, рукометаши Топличанина савладали су на свом терену РК Прибој, резултатом 32:27, полувреме 15:14. Најефикаснији у победничкој екипи били су Стефановић са 10 постигнутих голова, Јанићијевић са шест, као и Младеновић и Милосављевић са по пет голова, док су се код гостију истакли Јевтовић са девет голова и Радисављевић са шест погодака.

У првом полувремену, Топличанин је кренуо силовито, да би до краја полувремена РК Прибој достигао предност домаћина. У другом делу, гости су кренули боље, да би рукометаши Топличанина, у последњих 15 минута, заиграли одлично, остварили предност за коначну и важну победу.

У наредном, последњем, колу јесењег дела првенства, Топличанин гостује у Врању.

Рукометашице Топличанина поражене су у Врбасу, у сусрету са истоименом екипом, резултатом 33:27, полувреме 18:11, у оквиру Супер Б лиге за жене. Најефикаснија у победничкој екипи била је Јелена Мажић са седам голова, док се код Топличанина истакла Јована Вељковић са девет постигнутих голова. До 17-тог минута првог полувремена и резултата 10:9, ЖРК Топличанин је одржавао резултатску равнотежу, да би се на одмор отишло са седам голова предности за Врбас. У другом полувремену, рукометашице Врбаса одржавале су предност, да би на крају забележиле победу. У наредном колу, ЖРК Топличанин дочекује Слогу из Петровца на Млави.

Кошаркаши Прокупља поражени су у Владичином Хану, у сусрету са Моравом, резултатом 82:72, по четвртинама 25:11, 24:20, 18:18, 15:23.

Кошаркаши Мораве били су много бољи у првом полувремену, где су створили предност коју кошаркаши Прокупља нису успели да достигну до краја утакмице.

У наредном колу, КК Прокупље дочекује Сокобању, у утакмици где је победа неопходна.