Обележен Дан школе
15. маја 2018.
Прикажи све

Спортски викенд

Теже него што се очекивало фудбалери Топличанина дошли су до нових бодова. Пред више од 1000 гледалаца на стадиону крај Топлице Прокупчани су савладали Јастребац из Блаца резултатом 3:2 полувреме 1:0. Стрелци за Топличанин били су Станковић који је постигао 2 гола и Пауновић. Овом победом Топличанин је и даље на деоби првог места са СФС Борцем из Параћина и готово је извесно да ће њихов дуел у претпоследњем колу у Прокупљу одлучити о новом члану Српске лиге Исток.

Рукометашице Топличанина савладале су у Власотинцу истоимену екипу резултатом 40:27 и тако два кола пре краја имају сјајну прилику да се домогну Супер Б лиге. Ниједног тренутка питање победника није долазило у обзир. Рукометашице Топличанина показале су да су много боља и квалитетнија екипа.

Рукометаши Топличанина савладали су екипу Врања у претпоследњем колу првенства Супер Б лиге резултатом 29:28 полувреме 16:13. Најефикаснији у победничкој екипи био је Цветковић са 7 голова док се код гостију истакао Вокши са 9 голова. Ова утакмица имала је и хуманитарни карактер где је за лечење Николине Јосић прикупљено 10.000 динара.

Каратисти Топличанина наступили су на 11. традиционалном регионалном карате турниру у Блацу. Освојена је укупно 21 медаља и то 5 златних, 4 сребрне и 12 бронзаних.

У првом колу кошаркашке летње лиге Југ кошаркаши Пробаскета савладали су на свом паркету Моравац Печењевце резултатом 92:52.