У току избори у месним одборима Удружења пензионера Града Прокупља
18. новембра 2019.
Прикажи све

Победе рукометашица и кошаркаша

Рукометашице Топличанина, савладале су у Кучеву истоимену екипу у оквиру 8. кола Супер Б рукометне лиге резултатом 39:29, полувреме 16:16. Најефикаснија у победничкој екипи била је Оља Николић са 10 постигнутих голова, док се код домаћина истакла Слађана Жигић која се 15 пута уписала у стрелце. Рукометашице Топличанина одиграле су сјајно у другом полувремену, када су сломиле отпор домаћина, забележивши на крају убедљиву победу.

Кошаркаши Топличанина, савладали су као гости екипу Младост Весна у Белој Паланци резултатом 96 према 72, у оквиру наставка првенства Прве регионалне лиге Исток. Прокупчани су после ове победе на деоби првог места на табели, а у наредном колу, на свом паркету, дочекују ОКК Јуниор из Ниша.

У оквиру 14. кола Српске фудбалске лиге Исток, фудбалери Топличанина играли су нерешено на свом терену са екипом Будућности из Поповца. У једном од дербија овог кола, играло се претежно на средини терена, без много изгледних прилика. У наредном последњем колу јесењег дела првенства, Топличанин гостује у Ресавици, где се састаје са Рембасом.

Одбојкаши Топличанина доживели су и четврти пораз у Првој Б лиги. Овога пута, поражени су на свом паркету у сусрету са Борцем из Параћина са 3:0 у сетовима.

Одбојкашице Топличанина, у оквиру 4. кола Друге лиге Исток, савладале су максималном резултатом ОК Стампедо из Ниша, пробивши се тако на четврто место на табели.

У другој мушкој лиги, МОК Топличанин савладао је ОК Ниш 2 са 3:0.