U toku izbori u mesnim odborima Udruženja penzionera Grada Prokuplja
18. novembra 2019.
Prikaži sve

Pobede rukometašica i košarkaša

Rukometašice Topličanina, savladale su u Kučevu istoimenu ekipu u okviru 8. kola Super B rukometne lige rezultatom 39:29, poluvreme 16:16. Najefikasnija u pobedničkoj ekipi bila je Olja Nikolić sa 10 postignutih golova, dok se kod domaćina istakla Slađana Žigić koja se 15 puta upisala u strelce. Rukometašice Topličanina odigrale su sjajno u drugom poluvremenu, kada su slomile otpor domaćina, zabeleživši na kraju ubedljivu pobedu.

Košarkaši Topličanina, savladali su kao gosti ekipu Mladost Vesna u Beloj Palanci rezultatom 96 prema 72, u okviru nastavka prvenstva Prve regionalne lige Istok. Prokupčani su posle ove pobede na deobi prvog mesta na tabeli, a u narednom kolu, na svom parketu, dočekuju OKK Junior iz Niša.

U okviru 14. kola Srpske fudbalske lige Istok, fudbaleri Topličanina igrali su nerešeno na svom terenu sa ekipom Budućnosti iz Popovca. U jednom od derbija ovog kola, igralo se pretežno na sredini terena, bez mnogo izglednih prilika. U narednom poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva, Topličanin gostuje u Resavici, gde se sastaje sa Rembasom.

Odbojkaši Topličanina doživeli su i četvrti poraz u Prvoj B ligi. Ovoga puta, poraženi su na svom parketu u susretu sa Borcem iz Paraćina sa 3:0 u setovima.

Odbojkašice Topličanina, u okviru 4. kola Druge lige Istok, savladale su maksimalnom rezultatom OK Stampedo iz Niša, probivši se tako na četvrto mesto na tabeli.

U drugoj muškoj ligi, MOK Topličanin savladao je OK Niš 2 sa 3:0.